Buradasınız: Ana sayfa - 2012 Modası - 2012 Bayan Pantolon Modelleri

2012 Bayan Pantolon Modelleri

Pantolon modelleri diğer kıyafetlere nazaran çok fazla moda dışı kalmaz. Bir elbisenin veya ayakkabının modeli değişen zamanla birlikte moda dışı kalması olağandır. Ancak vitrinlerde de gördüğümüz gibi bir çok pantolon üreticisi firma yeni sezon ürünlerini çıkardığı zaman 1980’lerin modellerine rastlamak da mümkün olabiliyor.

2012 bayan pantolon modellerine baktığımız zaman bunun örneklerini görebilmekteyiz. 1970 sonları ve 1980’lerde gençlik modası olarak bilinen deri pantalonlar 2012 pantolon modelleri arasında yerini alarak hayatımıza yeniden girmiş gibi görünmekte. Bu sene dar kesimli deri pantolonlara bir çok vitrinde rastlamak mümkün. Bununla birlikte vitrinlerdeki yerini hiç bir zaman kaybetmeyen leopar desenli bayan pantolonları ise her sezon olduğu gibi bu sezonda vitrinlerdekini yerini almış.

2012 Bayan Pantolon Modelleri

Bayan kot pantolon ve jean modellerini incelediğimizde ise göze batan ilk özellik pantolonların renkleri oluyor. Bu sene jean modellerinde açık renkler tercih edilmiş. Genel olarak bütün pantolon cinslerine bakıldığında aralarındaki ortak özellik ise bir çok modelin dar kesim olmasıdır. Ancak klasik kumaşa sahip pantolonlar, diğer modellere nazaran bol kesim olduğundan dolayı rahatına düşkün hanımların tercihi olacak gibi görünüyor.

 

Gelen Aramalar:


Etiketler:, , , , , , , , ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler