Buradasınız: Ana sayfa - Bayan Giyim - 2012 Etek Modelleri

2012 Etek Modelleri

Yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte 2012 Etek Modelleri mağazalardaki ve vitrinlerdeki yerini aldı. Bu sene, diğer senelerin aksine kısa etekler yerine uzun ve bol etekler revaçta.

2012 etek modellerinde bir diğer göze çarpan değişiklik ise açık renklerin çok tercih edilmemiş olması. Önceki seneler moda olan mavi, sarı, turuncu gibi açık renkli etek modelleri bu sene yerini daha ağır ve asil renklere bırakmış gibi görülüyor. 2012’nin etek modellerine bakıldığında bir çok eteğin bel kısmında eteğin rengine uygun bir tonda aksesuar olarak kemer kullanıldığı dikkatlere çarpmaktadır. Güzel şeyler her zaman ayrıntılarda gizlidir. Bu nedenle, bu ufak tefek aksesuarlar eteğe farklı bir hava katarak asaletini ortaya çıkarmış gibi görünüyor.

2012 etek modası bir yana, bayanların etek alırken göz önünde bulundurması kriterler hiç bir zaman değişmez. Örneğin uzun bir boya ve uzun bacaklara sahip hanımlar uzun etekleri tercih ederken boyu daha kısa olan hanımlar ise mini etekler tercih etmektedir. Ayrıca kısa boylu hanımlar seçtikleri mini eteğin altına rengi uyumlu olan güzel bir yüksek tapuklu ayakkabıyla güzel bir uyum yakalayabilirler.

2012 Etek Modelleri

Gelen Aramalar:


Etiketler:, , , , ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler