Buradasınız: Ana sayfa - 2012 Modası - 2012 Tayt Modelleri

2012 Tayt Modelleri

2012 Tayt Modelleri

Bu  yazımızda modayla ilgili paylaşımlarımıza devam ediyoruz.  Burada sizlere 2012 yılının en şık ve en güzel tayt trendlerini sunuyoruz. Bu harika taytlar ile havanıza hava katarken modayı takip etmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

2012 tayt modelleri:

 

Bu stil sahibi aksesuarlar, sezondan bağımsız ünlü tasarımcıların koleksiyonlarına şık bir renk katıyor. 2012 taytları, terzilik ve desenlere yeni bir boyut kazandırıyor. Dijital baskılardan  klasik motiflere, moda severlerin ilkbahar repertuarlarında mutlaka yer buluyorlar. Haute couture, moda da sokak stili de pratik olduğu kadar estetik bir etkiye sahip olan bu trendi benimsiyor.

Modern sanatlar ve soyut motifler kadar mimariyi de modaya katan giysi trendleri, stil fantezilerine uygun tabloları boyamak için çeşitli materyaller kullanarak en uygun tuvali yaratıyorlar…

Nötr taytlar: Tayt trendinin yeniden canlanması, zarafet ve modanın altın kurallarından tamamen bir tecrit gerektirmedi. Aslında, nötr tonlu tasarımlar, yarı resmi giysiler için başlıca tercih oluyor. Beyazdan, gri gölgelere ve kibar siyaha kadar bütün taytlar, mağrur ve aynı zamanda zarif bir görünüme rahatlıkla eklenebilir, Bu taytları özel dikimli bir blazer ile tamamlayabilirsiniz, Elbette bacaklarınızı olduklarından çok daha muntazam güzel ve uzun gösterecek topukluları da unutmamalısınız. Havalı bir cazibe içinse ceketi unutup sade ayrıca dekoltesi olan bir bluz deneyin.

İfade taytları: Bu sezonun en önemli özelliklerinden birisi de kendini ifade etmek. Üstelik bu ifade taytları, bedeninizi yaratıcılığınızı kullanarak süslemenize yardımcı olacak çeşitliliğe sahip. Balenciaga ve Givenchy gibi tasarımcılar, tasarımlarını ölümsüz kılan dijital baskı sanatını yönetir durumdalar. Etnik, oryantal y ada fütüristik motiflerin hepsi koleksiyonlarında görülebilir. Baskıların karmaşasını dengelemek adına sade tonlarda üst ve elbiselerle kullanılabilir. Şık beyaz bir tişört, gömlek ya da yine sezon trendlerinden tunikle, nefis görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.  Rafine moda bilincinizi ortaya koymak için deri, koton, şifon ve saten gibi sezonun popüler kumaşlarını karıştırın ve eşleştirin.

Parlak  taytlar: Klasik görünüm ve hassas bir zarafet yaratmak için nötr tonların kullanıldığına şüphe yok. Ancak, tasarımcılar renk paletini genişletmek ve yanardöner tonlar trendini yaymakta da aç gözlü davranıyor. Bu sıcak sezon portakal rengi ve elektrik mavisi gibi parlak renklerle neşeli ve yenilikçi tarzımızı sergilemek için en uygun zaman dilimi. Emanuel Ungaro ve Thakoon koleksiyonları, ışık yayan tonların resmi ya da gündelik organizasyonların doğasına nasıl adapte edilebileceğinin en güzel örnekleri oldu.

Kesik taytlar:  Son trendleri taytlar üzerinde de görmek isteyen moda severler kesik görünümü ihmal etmemeli. Bu size sadece çekicilik eklemeyecek, aynı zamanda yaratıcılığınızı da körükleyecek. Phi’nin 2012 ilkbahar –yaz koleksiyonu kesik taytların, botlar ve ceketlerle nasıl kombine edileceğine dair örneklerle dolu. Elbiselerin de altında kullanılabilecek kesik taytlar, feminen görünümünüze arsız bir seksapel katmak istiyorsanız, ideal tercih olur.

Etiketler:, , ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler