Buradasınız: Ana sayfa - 2012 Modası - 2012 Yeni Abiye Modelleri

2012 Yeni Abiye Modelleri

2012 Yeni Abiye Modelleri

Değerli modagenc.net tutkunları, giyim dünyasının en özel seçeneklerinden bir tanesi olan “abiye” kategorisi için çok özel tasarımlar bu yılda sizlere sunuluyor. Özellikle ünlü Türk modacılar abiye modelleri üzerinde çalışarak sizlere özel tasarımlar sunmaya çalışıyorlar. Bu yılın abiye modelleri çok frapan ve bir o kadar da havalı. Türk modacıların “Son 5 yılın en iyi abiye modelleri 2012 yılında sunuldu” yorumu ile anlaşılacağı gibi bu yıl ki abiye modelleri gerçekten çok özel ve önemli bir noktada yer alıyor!

2012′nin abiye renkleri;
Giyim dünyasının en özel seçeneği olan abiye giyimde bu sene karşımıza doğal renkler çıkıyor. Geçtiğimiz yıllara nazaran daha renk ağırlığı olan abiyelerin yerini bu yıl ki tasarımlarda daha sade ve tek renk kumaş tasarımlar yer alıyor. Özellikle ince ve frapan kumaşlar tercih edilirken 2012 abiye modelleri güzel görünüm ve dikkat çekmek içinde etkili bir rol oynuyor.

2012 abiye giyiminde ki öncelikler;
Bu sene geçtiğimiz seneye oranla birçok farklı model ve yenilikleri beraberinde getiriyor. Geçtiğimiz yıllarda ki tasarımları incelemeye aldığımızda kollu ve boğaz kesimli abiyeler tercih edilmekteydi. Ancak 2012 modasında ince kumaşlı omuzdan ince askılı ve açık abiyeler tercih ediliyor. Modern görünüm sağlayan 2012 abiye modelleri çok çekici ve görsel bir önem taşıyor.

Abiye seçiminde kendi beden ölçünüz, zevklerinizi değerlendirerek seçim yapmanızda fayda var. Çünkü doğru giysiyi seçerken, dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan bir tanesi de budur. Moda dünyasını ve abiye dünyasını takip etmek istiyorsanız, modagenc.net le kalın!

 

 


Etiketler:, , , , ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler