Buradasınız: Ana sayfa - Gözlük Modelleri - 2016 Bayan Gözlük Modelleri

2016 Bayan Gözlük Modelleri

Kış da olsa yaz da olsa numaralı gözlükler veya numarasız güneş gözlükleri bayanların en sevdiği aksesuarlardandır. Gözlük alışverişi yapanlar kendi tarzlarını yansıtan modelleri aramaktadır. Gözlükte kalite, sağlığa uygunluk, yüz hatlarına uyum gibi özellikler aranmaktadır. Yaz alışverişini henüz tamamlamış olanlar 2016 Bayan gözlük modelleri hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir.

Bayanlar için bu yılın modellerinde büyük çerçeveli olanlar kadar aynalı camlara sahip gözlükler çokça görülecektir. Ayrıca retro görünümlü gözlüklerin, kare, beyaz çerçeveli olanların, ince, metal çerçevelerin, yarım çerçevelerin, oval ya da kedi tarzı modellerin revaçta olması beklenmektedir. Özellikle yuvarlak hatlara sahip çerçeveler bu yıl çok popüler olacağı düşünülmektedir.

2016 Bayan Gözlük Modelleri

2016 Bayan gözlük modelleri

Bir optik mağazasına girdiğinizde raflarda cazip çok sayıda gözlük bulunmaktadır. Hangisinin yüzünüzde daha iyi duracağını görebilmek için gözünüze hoş geleleri denemeli, aynadaki görüntünüze odaklanmalısınız. Stilinize uyacak yılın trend modellerini bir arada görmek seçiminizi zorlaştırmak yerine aslında seçeneklerinizi artırdığı için daha çok işinize yarayacaktır.

Kullanma sebebine göre seçeceğiniz gözlüklerin kalitesinden, göz sağlığına uygunluğundan emin olmalısınız. Numaralı gözlüklerde metal çerçeveler kadar kemik çerçeveli modeller de çok tercih edilenler arasındadır. Daha gösterişli, taşlarla süslü, şık ve iddialı gözlükler de özel zamanlarda kullanabilmek için uygundur. Güneş gözlüklerinde koyu renklerden çok, yine renkli ama açık renk camları olan gözlükler yılın trendleri arasında olacaktır. Güneş gözlükleri bayanlarda gözleri güneşin kamaştırıcı ışığından da koruyacak, gömlek yakasında da şık bir aksesuar olacaktır.

2016 Bayan Gözlük Modelleri


Etiketler:, , , ,


2016 Bayan Gözlük Modelleri için yapılan yorumlar : 8 Yorum yapıldı


 1. 1 Joetta Shahan   yorumladı.

  satın almak ıstıyorum yardımcı olurmusunuz

 2. 2 Resmiye Elif Gırgın   yorumladı.

  Emeğine sağlık şekerim. Çok şık modeller var içlerinde :cool:

 3. 3 Cheree Kazee   yorumladı.

  Aradığımız bütün modeller var mı?

 4. 4 Gül Sena Karabıyık   yorumladı.

  Muhteşem modeller

 5. 5 Refiye Seda Dalyaprak   yorumladı.

  Adorable dress!

 6. 6 Zeki Yiğithan Armutcu   yorumladı.

  Yurt dışınada Türkiyeden gidiyor bu modeller kesin.

 7. 7 Ayşim Ulupınar   yorumladı.

  Trend modelleri nereden bulabilirim.

 8. 8 Nebahat Ansen   yorumladı.

  Hmmm very good


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler