Buradasınız: Ana sayfa - Bayan Giyim - 2016 Çorap Modası

2016 Çorap Modası

2016 çorap modası diğer senelere göre en çok farklılaşan aksesuar çoraplar oldu. İlginç şekiller ve desenlerde çoraplar bu sene moda. Dantelden çizgiliye, her türlü çorap modeli görmek mümkündür.

Bu sene ayakkabıların devamlılığını sağlayacak çoraplar ön planda. Kısa çizmelerin üzerinde dize deri görünümlü dize kadar çorap giyip daha şık görünebilirsiniz. Düz eteklerin altına ilginç şekilli çoraplar giymek moda. Abiye elbiselerinizi de şık çoraplarla tamamlayabilirsiniz. Örneğin yırtmaçlı uzun bir elbisenin altına dantel görünümlü bir çorap giyip çorap kullanımını çok farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Hayvan figürlerinin olduğu çoraplar ön planda. Kurtarıcı opak çoraplar her zaman olduğu gibi bu senede fazlasıyla göze çarpmakta.

2016 Çorap Modası

Çorap Modası

Opak çorap kullanımında diz kısmına dikkat etmelisiniz. İçinden görünecek ufacık bir ten şıklığınıza bozmaya yetebilir. Bu sene tozluklar geri döndü. Özellikle ayakkabıların tamamını kaplayan tozluklar var. Pelüş tozluklar çok daha tatlı bir görünüm vermekte. Çorap çizmelerin moda olmasıyla diz üstü çoraplar da çorap çizme gibi kullanılmaya başlandı. File çoraplar bu sene de var. File çoraplar daha feminen bir görünüm kazandırmakta. Şeritli çoraplar kullanırken boyunuzu kesme riskini göze almalısınız. Yatay çizgili çorapları uzun boya sahip kişilerin kullanması gerekmektedir. Ancak bacaklarınızı daha ince ve uzun göstermek isterseniz dikey tek çizgili çoraplar mevcut. 2016 çorap modası diğer senelerden çok farklı. Kullandığınız çorap modeli ile istediğiniz şıklığı ve tarzı yakalayabilirsiniz.

 

2016 Çorap Modası


Etiketler:, , ,


2016 Çorap Modası için yapılan yorumlar : 5 Yorum yapıldı


 1. 1 İlkim Ateşcan   yorumladı.

  trend anlamında bu tür siteler arasında en başaralı bulduğum site modagenc.

 2. 2 Elif Tuğçe Altaş   yorumladı.

  I LOVE THIS DRESS!!!!!

 3. 3 Okbay Fatih   yorumladı.

  Yurt dışınada Türkiyeden gidiyor bu modeller kesin.

 4. 4 Donnetta Elbert   yorumladı.

  Bu modelleri nereden temin edebiliriz?

 5. 5 Özge Elif Sayraç   yorumladı.

  Hepsi de çok güzel


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler