Buradasınız: Ana sayfa - Hamile Kıyafetleri - 2016 Hamile Kıyafetleri

2016 Hamile Kıyafetleri

Bebek bekleyenler bayanlar geri sayım süreci arttıkça giyim kuşam konusunda değişiklik yapma gereği duyarlar. Çalışan kadınlar daha çok elbise tercih etse de, hamileliğin ilerleyen aylarında elbise giyinmek sıkıntı yaratmaya başlayabilir. Birbirine sürten üst bacaklar pişik gibi sorunlara açabiliyor. Bu yüzden özellikle yaz aylarında kısa bir tayt ya da boxer giyinmeden etek ve elbise giymeyin sayın anne adayları! 2016 hamile kıyafetleri yine rahatlıktan yana ve çok farklı seçenekler yok. Eğer sağlıklı bir hamilelik yaşıyorsanız ve her ay 1 kilo alarak devam ediyorsanız eski giysilerinizi bile giyebilirsiniz.

2016 Hamile Kıyafetleri

Hamile Giyim Kıyafetleri

Hamileliği yaz aylarında geçirecek olan anne adayları için hamile pantolonları, bermudalar ve şartlar rengârenk seçeneklerle vitrinlere çıktı. Elbise tercih edecek olanlar ise A kesim elbise modellerini tercih edebilir. Bu yılın Moda’sın da çiçekli ve renkli detaylar hâkim olacak. Hamileler için özel yapılan tişörtler ve tunikler hamile giyimin gözdesi haline geldi ancak bu yıl daha modern ve cesur stillerle karşımıza çıkacak. Şeffaf tül detaylı tunikler ve artık klasikleşen göbek bölümü Bebek resimleriyle süslü tişörtler bu yıl demode ürünler arasında. Ayakkabı seçimleri bağcıklı ve çiçek desenli sandaletlerin yanı sıra şeffaf detaylarda gözlenecek.

Hamilelerin en çok tercih ettiği tulumlar bu yıl da gardıroplarda kalacak. Kot ya da çiçekli kumaşlardan yapılan tulumları sandaletlerle kombinleyerek kullanabilirsiniz. Ayrıca kısa tulumlar da çok tercih edilmese de kulağınızın bir köşesine çalalım.

Hamile kıyafetler çeşitlerinin daha önceki konularımızda defalarca işledik. Dilerseniz hamile kıyafetleri kategorimizde onlarca konu bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

2016 Hamile Kıyafetleri


Etiketler:, , , , , , ,


2016 Hamile Kıyafetleri için yapılan yorumlar : 8 Yorum yapıldı


 1. 1 Eda Sena Akyıldız   yorumladı.

  Sitenizde aradığım bütün modellerin örnekleri var Çok iyi bir siteniz var.

 2. 2 Tonisha Ord   yorumladı.

  Adorable dress!

 3. 3 Tayyibe Karanisoğlu   yorumladı.

  Benim tarzım bunlar.

 4. 4 Oğuz Selim Karakelle   yorumladı.

  Bu modelleri ararken size rastladım kesinlikle muhteşem bir paylaşım.

 5. 5 Gökay Bağış   yorumladı.

  Ne zaman modagenc e gözatsam muhakkak beğendiğim bişeyler buluyorum.

 6. 6 Annice Koffler   yorumladı.

  Resimlerdeki modellerin hepsine ulaşabilirmiyiz?

 7. 7 Kerime Aydoğan Yozgat   yorumladı.

  Ne zaman modagenc e gözatsam muhakkak beğendiğim bişeyler buluyorum.

 8. 8 Oğuz Selim Karakelle   yorumladı.

  Bu modelleri almaya para yetmez :)


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler