Buradasınız: Ana sayfa - Takı Çeşitleri - 2016 Kolye Modelleri

2016 Kolye Modelleri

2016 kolye modelleri, içinde birbirinden farklı tarz ve stilleri barındırmakta. Bu sene her zevke ve her tarza hitap eden kolyeler mevcut. Örneğin romantik severlere gül ve çiçek detaylı kolyeler, dantel detaylı kolyeler, yine romantik severler için cobachan broşlu kolyeler-tasmalar, tüylü kolyeler, püsküllü kolyeler, iri incili kolyeler veya aralara serpiştirilmiş mikro boylarda incili kolyeleri sayabiliriz.

Bunun dışında marjinal görünmesi tercih edenler içinde tasarlanmış bir çok takı çeşidi mevcut. Örneğin çivili, troklu, zımbalı zincirlerden oluşan kolyeler, kalın zincirler veya orta kalınlıkta ki zincir dizelerinin yanı sıra, birçok ince zincir dizesinin de bir araya getirilmesinden oluşan kolyeler, deri parçalarından veya deri iplerin dolayarak oluşturduğu kolyeleri sayabiliriz.

2016 Kolye Modelleri

2016 Kolye Modelleri

Yanı sıra gotik severler için, siyah abanozlu kolyeler, oksitlenmiş yaprak formlarında ve detaylarından oluşan kolyeler, doğallığı ve boho tarzını sevenler için, doğal taşlardan oluşan kolyeler, tahta mikro veya büyük boncuklardan oluşan kolyeler, sikke ve para detaylı Osmanlı ve farklı etnik tasarımlar içeren kolyeleri sayabiliriz.
Bunların yanı sıra bu sene, makro boylarda dev kolye boncukları da çok moda oldu. Gösterişi pırıltıyı seven bayanların hoşlanacağı bu kolyeler, inci renklerinde, sedefli pudra tonlarında, beyaz sedefli veya mercan ya da turkuaz renklerinde çalışılmış şekilde, sıklıkla karşımıza çıkmakta. Yanı sıra kelebek formlarının, farklı ebatlarda bazen mini, bazen de dev kuş veya melek kanatlarının taşlarla işlenerek veya sade şekilde, karşımıza çıktığı birbirinden güzel birçok kolye çalışması görmekteyiz.

2016 Kolye Modelleri


Etiketler:, , , ,


2016 Kolye Modelleri için yapılan yorumlar : 7 Yorum yapıldı


 1. 1 İsmail Tazegül   yorumladı.

  Bunlardan başka kıyafet modelleri var mıı?

 2. 2 Arkan Bozdemir   yorumladı.

  Nereden ulaşabiliriz?

 3. 3 Kanaat Soyulmaz   yorumladı.

  Adorable dress!

 4. 4 Kathaleen Meng   yorumladı.

  Bayan modelleri burada rahatlıkla buluyoruz Taşekkürler.

 5. 5 Altan Boy   yorumladı.

  So beautiful!

 6. 6 Adrien Altschuler   yorumladı.

  Çokk güzeller harikasınız

 7. 7 Oğan Öcal   yorumladı.

  Just lovely!


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler