Buradasınız: Ana sayfa - Gelinlik Modelleri - 2016 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

2016 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

2016 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Bahar aylarının yaklaştığı şu günlerde, düğün mevsiminin de yakınlaştığı aşikâr. Haliyle genç kızları da gelinlik telaşı sarmaktadır. Hal böyle olunca, gelinlik modelleri de araştırılmaya başlandı. Bu yılın gelinlik modellerini inceliyor sanız ve giyeceğiniz gelinlik modeline birazda olsa karar verdiyseniz, gelinlikte kullanacağınız dekolteye de karar vermenin vakti yakındır.

2016 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Sırt Dekolteli Gelinlik

Gelinlik modelleri; prenses, balık, A form gibi oldukça çeşitlidir. Tercih ettiğiniz model her ne olursa olsun dikkat etmeniz gereken değişmez kural, dekolteyi abartmamak. Gelinliğin bize hissettirdiği ilk duygu masumiyet ise, bize bakanlarında o masumiyeti hissetmesi gerekir.

2016 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Sponsorlu bağlantılar

Yeni sezon ile birlikte trend olan dekoltelerin başında, sırt dekoltesi geliyor. 2016 sırt dekolteli gelinlik modelleri arasından tercihinizi yaparken, vücut tipinizi göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz. Derin bir sırt dekoltesi için son derece zarif bir bele sahip olmanız gerekmektedir. Ve böyle bir sırt dekoltesi tercih edecekseniz, V formunda bir sırt dekoltesi tasarımı en doğru tercih olacaktır.

Vücut tipi uygun olmayan birisinin bu kadar derin bir sırt dekoltesi olan gelinlik tercih etmesi, sırt bölgesinden bakınca dümdüz bir görüntüye neden olacaktır. Düğün günü boyunca birçok kişinin sizi arkadan da göreceğini düşününce, zarafetten uzak bir görüntüye sahip olmak istemezsiniz. Daha ölçülü dekolte sevenler içinse, yuvarlatılmış bir sırt dekoltesi ya da çapraz çapraz iplerle biraz olsun kapatılmış dekolteler uygun olacaktır.

Düğün günü sizin için en özel günlerin başında gelmektedir. Bu nedenle dilediğiniz ölçülerde dekolte tercih ederek, mutluluğunuzu tamamlayacak seçimler yapın.

 

 

 


Etiketler:, , , ,


2016 Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri için yapılan yorumlar : 5 Yorum yapıldı


 1. 1 Seval Kurtan   yorumladı.

  Birbirinden şık güzel modeller eklemişsin ellerine sağlık canım

 2. 2 Vira Kasemllar   yorumladı.

  Birbirinden şık güzel modeller eklemişsin ellerine sağlık canım

 3. 3 İclal Akkoyun   yorumladı.

  Bunların haricinde elbise modelleri var mı?

 4. 4 Edis Yalmaç   yorumladı.

  JAJAJA TE RECUERDA?

 5. 5 Alaaddin Yöndem   yorumladı.

  Mükemmeller.


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler