Buradasınız: Ana sayfa - Abiye Kıyafetler - 2016 Sırtı Açık Nişanlık Modelleri

2016 Sırtı Açık Nişanlık Modelleri

2016 Sırtı Açık Nişanlık Modelleri

Nişan elbiseleri genç kızlar için, düğünden önce en önemli basamak olan ve en az düğün günü giyeceği kıyafeti kadar hayallerini süsleyen elbiselerin başında gelir. Nişanlıklar bu senede birbirinden güzel ve farklı kesimlerde, yanı sıra değişik renklerde karşımıza çıkmakta.

2016 Sırtı Açık Nişanlık Modelleri

Taşlı Sırtı Açık Nişanlık Modelleri

Mini elbiseler formunda nişanlıklar,abiye kıyafetler, balık tuvalet formunda nişanlıklar, kabarık prenses formlu nişanlıklar kısa ve uzun tuvalet modelleriyle karşımıza çıkmakta. Bu güzel giysiler, verev yakalı, önü derin dekolteli yakalı, ince askılı, dudak yakalı ve kalp yakalı formlarda karşımıza çıkmakta. Saten, tafta, ipek, ipek şantuk, dantel, Fransız dantelleri, payetli kumaşlar, brokar, krep, şifon gibi kaliteli kumaşlardan elde edilen bu elbiseler farklı kesimlere uğrayarak muhteşem şekillerde karşımıza çıkarken, her genç kızın beden ve proporsiyon yapısına göre seçilebilmekte. Bu sayede nişanlanacak genç kızlarda, kendi vücut tipine göre seçebileceği bu kıyafetlerden faydalanabilmektedir.

2016 Sırtı Açık Nişanlık Modelleri

Sırtı Açık Uzun Nişanlık Modelleri

Sponsorlu bağlantılar

2016 Sırtı açık nişanlık modelleri:

Bu arada bütün bu kıyafet seçimlerinin, renk, desen, model ve dekoltelerinin yanı sıra bir dekolte şekli var ki, oda sırtı açık nişan elbisesi modelleridir. Sırtı açık nişan elbiseleri, sırtı temiz ve pürüzsüz bayanlar için biçilmiş kaftandır. Hele de uzun bir boyna sahipseniz, önden ve arkadan şahane görüneceğiniz konusunda, garanti verebiliriz. Yalnız nişan elbisesinde sırt dekoltesi kullanacaksanız şayet, elbisenin başka herhangi bir yerinde dekolte olamamasına dikkat etmenizi öneririz. Çünkü iki farklı yerdeki dekolte, çok fazla kaçacaktır. Yanı sıra sırt dekolteli bu elbisenize, sırt zinciri taktığını da muhteşem olacaktır.

Gelen Aramalar:


Etiketler:, , , ,


2016 Sırtı Açık Nişanlık Modelleri için yapılan yorumlar : 5 Yorum yapıldı


 1. 1 Alkız Numanoğlu   yorumladı.

  Bayan modelleri burada rahatlıkla buluyoruz Taşekkürler.

 2. 2 Gündüz Mağden   yorumladı.

  Adorable dress!

 3. 3 Uğur Ali Aysal   yorumladı.

  Adorable dress!

 4. 4 Sıddıka Üçtaş   yorumladı.

  Just lovely!

 5. 5 Dianna Mayers   yorumladı.

  hmm güzel elbiseler varmış hepsini olmasa bile bi kaçını begendim.


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler