Buradasınız: Ana sayfa - Gelinlik Modelleri - 2017 Balık Gelinlik Modelleri

2017 Balık Gelinlik Modelleri

2017 Balık Gelinlik Modelleri

Balık gelinlik modelleri oldukça şık ve zarif gelinlik modellerindendir. Özellikle boyu uzun ve güzel vücutlu gelin adaylarının düzgün bedenlerini bir kum saati formuyla ortaya çıkaran balık gelinlik modelleri, 2017 senesinde de farklı formlarla karşımıza çıkmakta. 2017 balık gelinlik modelleri, yaka kısımlarında sizlere birçok farklılıklı seçenekler sunmakta bu yıl. Örneğin dudak yaka bunlardan en çok sevilen yaka modellerinden birisi. Balık modeli gelinliklere de çok yakışan dudak yakalı gelinlik modelleri, omuzları ve pürüzsüz dekolte bölgesine sahip olan bayanlara da çok yakışmakta.

2017 Balık Gelinlik Modelleri

                                                        Balık Gelinlik

Bununla birlikte kalın kruvaze yakalı balık gelinlik modelleri de tüm zarafetiyle tüm bakışları üzerine çekecek güçte olan gelinlik modellerinden. Yine düz kayık yakalı, kruvaze kayık yaka, volanlı kayık yaka ya da farbelalı kayık ve kruvaze straplez yakalı balık gelinlik modelleri de balık modeli gelinliklerde görmeyi en çok sevdiğimiz yaka modellerinden bazıları oldu bu yıl.

Yanı sıra bel ve etek kısımlarına da değinecek olursak bu yıl balık etek formları ya diz hizasından ya da diz hizasının biraz üzerinden başlatılan formlarda çıkıyor karşımıza. Beraberinde balık etek kısmındaki büyük volanlar bazense asimetrik volanlar şeklinde dikkatleri üzerine çekmekte. Bu trende de göre balık gelinliğinizin etek kısmını bacaklarınızı asimetrik biçimde çevreleyen ya da çift 2’li, 3’lü şekilde çevreleyen volanlardan da kullanabilirsiniz. İlaveten balık formlarda bel ve etek ucu kısımlarında da kocaman çiçeklerden ya da otriş tarzı aksesuarlardan da yararlanabilirsiniz.


Etiketler:, , , , ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler