Buradasınız: Ana sayfa - Abiye Kıyafetler - 2017 Kabarık Abiye Modelleri

2017 Kabarık Abiye Modelleri

2017 Kabarık Abiye Modelleri

Kabarık abiye modellerinde, bu sene farklı renk ve farklı desenlere rastlamak mümkündür. Genellikle prenses model olarak adlandırılan abiye modeli, bu sezonda uçuk renklerle raflardaki yerini almış durumda. Genellikle tek renk tercih edilen modelde, bel kısmında taş ya da farklı şekilde işlemeler bulundurabilir. Straplez kesimler kabarık abiyeler de daha hoş görünen bir kesimdir. 2017 yılında da bu modeller fazlasıyla karşılamaktayız. Bunun yanında 2 parçadan oluşan abiye modelleri de bulunmaktadır. Üst kısmı yapışan, etek kısmı kabarık modeller 2017 yazında giyebilecek gibi detaylandırılmıştır. Genellikle çiçekli kumaşlardan üretilmiştir.

2017 Kabarık Abiye Modelleri

                    Pembe Kabarık Abiye Modelleri

Basen kısmına kadar dar inen ve basenden itibaren açılan abiye elbiseler de tercih edilen modeller arasındadır. Ancak bu modeli giymek için düzgün bir fiziğe sahip olmak gerekmektedir. Üst üste tüllerin birleştirilmesiyle oluşturulan kabarıklık, zarif ve şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır. Bu tarz elbiseler genellikle ya kalın askılarla ya da straplez kesimlerle birleştirilmektedir.

 

Bu sezon düz ve desensiz kumaşlı elbiseler tercih edilmektedir Elbiseler genellikle kabarık olsa da spor görünümden vazgeçilmemiştir. Spor görünüm yakalanmak için elbiselerin etek kısmına cepler koyulmuştur. Bu tarz modeller omuzdan askılarla birleştirilmiştir. Kabarık modellerde genellikle göğüs dekoltesi bulunmaktadır. Kabarık elbiseler sizi olduğunuzdan daha iri gösterebilir. Bu nedenle fazla abartıya kaçmamalısınız. 2017 kabarık abiye modellerinde üst ve alt kısmın farklı kumaş ve renklerle kombinlendiği görülmektedir. Bu da elbisenin daha dikkat çekici olmasını sağlamıştır.

 

Gelen Aramalar:


Etiketler:, , , ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler