Buradasınız: Ana sayfa - Bayan Giyim - Atasay Myras’ın “Işık Ülkesine Yolculuk” koleksiyonu Tanıtıldı

Atasay Myras’ın “Işık Ülkesine Yolculuk” koleksiyonu Tanıtıldı

Atasay Myras’ın “Işık Ülkesine Yolculuk” koleksiyonu TanıtıldıTarihin derinliklerinden sızan ışık, Antik Çağ’ın en gizemli uygarlıklarından Lykia’yı aydınlattı.

Anadolu’nun tarih  Kültür hazineleri  uygarlıkları ve HİKAYELERİNDEN  ilham alarak hazırlanan MYRAS’ın son esin kaynağı, “Işığın İnsanları”nın ülkesi Lykia oldu.

Dünya üzerinde yaşamış, en onurlu ve en özgür insanların “Işığın İnsanları”nın ülkesi Lykia… Güneşin hayat verdiği toprakları, turkuvaz mavisi denizi, zümrüt yeşili doğası, kayalara oyulmuş kral mezarları, gizemli anıtları ve unutulmaz efsaneleri ile göz kamaştıran bir coğrafyanın büyülü yansımalarını günümüze taşıyan Lykia, Atasay Myras’ın 2012 koleksiyonunun ilham kaynağı oldu.

Atasay Myras’ın “Işık Ülkesine Yolculuk” koleksiyonun en gözde tasarımları olan Homeros’un anlattığı, Pegasos efsanesinden esinlenilen kolye ve Letoon antik kentinde bulunan İonik sütun başlığından esinlenilen küpe, stil sahibi kadınların vazgeçilmezi olacak.

Moda Tasarımcısı Özlem Süer danışmanlığında, Özgül Sokullu koordinatörlüğünde ve Arkeolog Editör Nezih Başgelen danışmanlığında hazırlanan değerli taşların süslediği Atasay Myras’ın Işık Ülkesine Yolculuk Koleksiyonu, kendini farklılaştırmak isteyen kadınlara; birbirinden eşsiz, küpe, bilezik, yüzük ve gerdanlıklar kültürel moda keyfi yaşatacak.

Büyülü topraklardan ilham alınarak hayat bulan Atasay Myras’ın Işık Ülkesine Yolculuk Koleksiyonu ile buluşmak için Türkiye’nin 120 noktasındaki Atasay Showrumlarından birine uğramanız yeterli olucaktır.

Biz Şahsen çok beğendik büyüleyici bir kolleksiyon.


Etiketler:, ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler