Buradasınız: Ana sayfa - Bayan İç Giyim - Büyük Beden Mayo Nasıl Seçilir?

Büyük Beden Mayo Nasıl Seçilir?

Büyük Beden Mayo Nasıl Seçilir?Bilindiği üzere büyük bedene sahip kadınlar en çok yazın kendilerini güvensiz hisederler ve vücutlarını saklamak için plaja bile gitmezler. Ancak endişeye mahal yok, uygun mayo seçimi her derde deva!Bu tavsiyeleri uygularsanız daha rahat olursunuz.

Birkaç yıl önce büyük beden mayo çeşidi oldukça kısıtlı idi, olanlar da cidden korkunç renk ve modellerde idi. Sanki büyük beden olmak bir suçmuş gibi! Şimdi her şey değişti ve neredeyse tüm markalarda büyük bedene sahip kadınlar için hem şık hem de seksi mayolar var. Büyük beden ve seksapel? “Nasıl yani” dediğinizi duyar gibiyiz ama neden olmasın? Var işte!Büyük Beden Mayo Nasıl Seçilir?

Önemli olan öncelikli hedef bölgeleridir.Alışverişe başlamadan önce, bir boy aynası önünde kamuflaja ihtiyacınız olan bölgeleri iyice belirleyin. Kendinize karşı dürüst olun. Düzgün bacaklarınız var ama kalçanız mı büyük? Kalçanız dar ama göbeğinizde mi toplanmış tüm kilolar?

Renkler konusunda kendinizi kısıtlamayın. Tabii ki siyah daha zayıf gösterir ama diğer renkler ile de bu etkiyi yakalayabilirsiniz. İşte siyaha alternatif renkler: Mavi, lacivert, kahverengi ve mor.

Bu renk tonlarını birbiriyle kombinleyen mayolar deneyebilirsiniz. Koyu renkleri kapatmak istediğiniz yerlere denk getiren mayolari tercih edin. Ayrıca, çizgililer, çiçek desenleri ve karışık desenler de kamuflaj için iyidir.

Büyük Beden Mayo Nasıl Seçilir?

Altın Kurallar

– Tek parça mayolar vücudu güzel bir şekilde toparlar. Orantılı gösterir. O yüzden bikiniden uzak durup, mayolara yönelin.

– Göbeği gizlemek için kuşaklı, dikey çizgili ya da göbek etrafında drapesi olan mayoları tercih edebilirsiniz.

– Derin V yakalı, halterci kesim ya da kalın askılı mayolar da göğüsleri daha küçük gösterir. Eğer çok iri göğüsleriniz varsa…

– Eğer göğüsleriniz küçükse, yanılsama yaratın. Mayonuzun alt rengi daha açık olsun. Ya da üstünüzde fırfır gibi hareketlilik olsun.
Büyük Beden Mayo Nasıl Seçilir?
– Kalçalarınızı kamufle etmek için etekli mayolar da giyebilirsiniz.

– Bacaklarınız kısa ise, kenarları yüksek kesilmiş mayolar uygun olur.

– Mayo satın almak için en iyi zaman aralığı, Mayıs ayı ile Haziran sonudur. Çeşit çoktur.

– Her mayoyu deneyin, askıda görülen ile üstte duran her zaman aynı olmayabilir.

– Regl döneminde veya yemek yedikten sonra mayo alışverişi yapmayın.

– İnce kumaşlı mayolardan kaçının, astarlı olsun. İnce kumaşlar, ıslanınca sarkar ve esner. İç de gösterebilir.

Gelen Aramalar:


Etiketler:, , , , , ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler