Buradasınız: Ana sayfa - Adidas - Fotoğraf Meraklılarına Adidastan Fotoğraf Yarışması

Fotoğraf Meraklılarına Adidastan Fotoğraf Yarışması

 

Popüler spor giyim markası Adidas, Outdoor spor tutkunlarını yepyeni 1 yarışmaya davet ediyor.

adidas mahsülleri ıle yapılan outdoor aktivitelerinde ve adidas’ın üç bandına da atıfta bulunarak, outdoor sporları ıle ılgilenenlerin fazla ıyi bildiği, üç parmak ışareti yaparak çekilen fotoğraflar bir Mart- 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında, www.terrex-experience.com adresine yüklenerek, kullanıcıların oylamasına sunuluyor. Bu ön elemede en fazla oyu meydan fotoğraflar, sonrasında meşhur dağcı Sasha diguilian, Reinhold Messner, Outdoor fotoğrafçısı Michael Meisl ve kayakçı Sam Sutton?ın da aralarında bulunduğu adidas Outdoor takımı jürisi tarafından değerlendirilecek.

Fotoğraf Meraklılarına Adidastan Fotoğraf Yarışması
seçilen üç talihli, Terrex malzemelerinden oluşan 1 takım çantası ıle klavuzlar eşliğinde, isviçre’nin kayak merkezleriyle meşhur Zermatt kasabasında bulunan Alpine Center Zermatt’ta dört gün sürecek farklı 1 Trekking tecrübesine katılma şansı kazanacak. ödüller bu kadarla da sınırlı değil, katılımcıları aktiviteler sırasında daha pek fazla sürpriz bekliyor.

adidas’ın bütün Outdoor sporları tutkunlarını bu yeni maceraya çağrı eden yarışmasına www.terrex-experience.com linkinden ulaşılabiliyor. Outdoor fotoğraflarını yükleyerek dünya çapındaki yarışmaya katılanlar en fazla oyu toplamak ıçin yarışıyor ıktisat

Gelen Aramalar:


Etiketler:, , ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler