Buradasınız: Ana sayfa - 2012 Modası - Renklerin Coşkusu 2012 İlkbahar-Yaz Renkleri

Renklerin Coşkusu 2012 İlkbahar-Yaz Renkleri

Renklerin Coşkusu 2012 İlkbahar-Yaz RenkleriModaGenc.net takipcileri yaz mevsimi artık kendini iyice hissettiriyor. Güneşin yüzünü göstermesiyle hareketlenen sokaklar, koleksiyonların renkli dünyasının dışa vurumu gibi gözüküyor!

Her rengin rahatlıkla görebileceğimiz sokak ve müzik festivalleri de tarzların en iyi yansıdığı etkinlikler oluyor. İlkbahar-Yaz sezonunun en çekici ve rahat kullanılan renklerini sizler için inceledik, hazırladığımız kombinlerle de sizlere fikirler vermeye çalıştık.Şimdi renklere göre kıyafetler,ayakkabı,takılar ve aksesuarlara bakalım.

Mavinin Gizemi
Renklerin Coşkusu 2012 İlkbahar-Yaz Renkleri
İlk önce aklımıza gelen deniz teması, gökyüzü renkleri mavinin çeşitliliğini artırıyor. Yeni sezonda okyanuslardan ilham alan tasarımcıların koleksiyonlarını özlemle izlediğimiz kış döneminden sonra şimdi, maviyi özgürce kullanmanın zamanı geldi. En öne çıkan, favorimiz olan elektrik mavisi hem gece hem de gündüz rahatlıkla kullanılabilecek renklerimiz arasında yerini alıyor.


 


Sarının Yükselişi
Renklerin Coşkusu 2012 İlkbahar-Yaz Renkleri
Tabiki çok bronz tene yakıştırılır bütün renkler. Elbette, “sarı” güneşin etkisiyle bronzlaşan tenlere en çok yakışan renklerden biri oluyor. Yeni sezonda kış döneminin esintilerinden hissettiğimiz gibi toprak tonları koleksiyonlara hakim olurken, sarı aksesuarlarda, çantalarda yazın kullanacağımız en temel renkler arasında gösteriliyor. Özellikle çantalar ve ayakkabılarda birkaç sezondur hakimiyetini koruyan sarı, turuncu tonlarla birleştirildiğinde yine hem gece, hem de gündüz şıklığını tamamlayabilecek renler arasında yerini alıyor.

Kırmızının Cazibesi
Renklerin Coşkusu 2012 İlkbahar-Yaz Renkleri
Hangi kadın kırmızı hayır diyebilir ve hangi erkek kırmızıya hayır diyebilir ki? Kırmızının her ten rengine uygun olmadığı da elbette bilinen bir gerçek, yaz güneşinden nasibini almayan, bronzluğun değil de beyaz tenin makbul olduğunu düşünen kadınlarda ten renginin öne geçmesine izin vermeyen kırmızı her sezonda olduğu gibi gece partilerinin, kırmızı halıların ve gösterişli tarzların en “çekici” rengi olmaya devam edecek! Ateş kırmızı ya da mat kırmızı rujunuzu çantanızdan eksik etmemenizi de şiddetle tavsiye ediyoruz!.

Yeşil Doğanın Yansıması
Renklerin Coşkusu 2012 İlkbahar-Yaz Renkleri
Bu sezon bütün renklerin arasından sıyrılıp kendini gösteren yeşil, sarı gibi kış sezonundan yaz sezonuna geçiş yapıyor. Doğanın en gösterişli rengi, topraktan aldığı enerjiyle yine bronz tenlerin en favorisi olacak renkler arasında yer alıyor. Ancak, yeşil beyaz tenli kadınlara da çok yakışıyor. Altın rengi aksesuarlarla bir araya geldiğinde daha da gösterişli bir tarzı yakalamanızı sağlayan yeşil rengi gardroplarınızdan eksik etmeyin.

Mintin Vuruşu
Renklerin Coşkusu 2012 İlkbahar-Yaz Renkleri
Yaz sezonun başlamasıyla birlikte tabiri caizse bir “neon” patlaması yaşandı! Ancak, neonlara alışan bizler için favori rengimiz “mint-nane yeşili” oldu. Tüm aksesuarlar da, elbiselerde,ojelerde ve aksesuarlarda görmeye alıştığımız mint, kış aylarında yaz sezonunun gelmesini en çok istediğimiz nedenlerden biri oldu. Şimdi özgürce, ojelerimizde, bol aksesuarlarımızda kullanbildiğimiz mint özellikle esmer tene sahip kadınlarda çok daha “parlak” bir renge dönüşüyor. Çoğumuzun bu yazda bronzlaşacağını düşünürsek bir neon karnavalının içinde mint kıyafetlerimize kendimize kolayca yer bulabiliriz!.

Gelen Aramalar:


Etiketler:, , , , , , , ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler