Buradasınız: Ana sayfa - Pantolon Modelleri - Yırtık Kot Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yırtık Kot Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzun bir süredir hiç eskimeyen modası ile kot giymek en çok kullanılan giyim parçalarından biri. Kullanım olarak da oldukça rahat olduğu için genç yaşlı birçok kesim tarafından oldukça tercih edilmekte. Talep çok olunca da her sene değişik modeller üretildiği için kot deyince çok farklı modeller bulabilirsiniz. Son yılların en çok tercih edilen kot modeli yırtık model kot giymektir.

Yırtık Kot Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

                                                          Yırtık Kot Modelleri
Yırtık model kot deyince herkes her yırtık model kotu giyemez. Yırtık kot giyerken dikkat edilmesi gerekenler olmalı. Mesela, aşırı kilolu birinin yırtık kot modellerinde, aşırı yırtık bir model tercih ettiklerinde taşmalar olacağı için çirkin bir görünüm olacaktır. Kilolu kişilerin yırtık kot için tercih edeceği model, hafif yırtık modeller ve yırtık kısımların arkasına parça dikilmiş modeller olmalı.

Yırtık Kot Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

                                                     Yırtık Kot Giymek

Bacak kısmı boydan boya yırtık olan bir modeli, uzun bacak boyuna sahip olanlar tercih ederse daha şık görünür. Çok fazla yırtık modelde bir kotu her ortamda rahat kullanmazsınız, o yüzden bu kotun altına renkli bir çorap giyerseniz, hem görüntü daha hoş olur, hem de daha kullanışlı olur.

Yırtık Kot Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

                                                                     Yırtık Kot Modası

Kotunuzu siz kendiniz de yırtık hale getirebilirsiniz. Bunu yaparken ön kısımdan yırtık verin daha hoş görünüm elde edersiniz. Arkadan yaptığınız zaman her yerde rahat kullanamazsınız ama içine renkli bir çorap yada tayt ile güzel olabilir.

Gelen Aramalar:


Etiketler:, , , , , , ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler