Buradasınız: Ana sayfa - Güzellik - Zayıf Görünmenin Yolları?

Zayıf Görünmenin Yolları?

Yaz kış farketmez, hepimiz zayıf görünmek ıstiyoruz. Bunun ıçin rejimlere başladık, spora ağırlık verdik. Bazılarımız başardı, kilolar süratle verildi ancak derhal netice alamayanlar ıçin çile başgösterdi…

hem zaten gövde şeklimizi ıtibariyle birtakım fiziksel özelliklerimizi değiştirmek olası değil. O halde kıyafet, renk, aksesuar hilelerine başvuracağız…

Zayıf Görünmenin Yolları?

pudra.com, gövde özelliklerinizi göz önüne alarak nasıl daha ınce görünebileceğinizi yazdı.

eğer göğüsleriniz büyükse askısız, straplez kıyafetlere çok yanaşmayın. Daha fazla askılı, hatta kalın askılı bluzları tercih edin.
iki parçalı 1 kıyafet giyecekseniz üst bölgeniz koyu renk olsun, daha az dikkat çeker.

büyük göğüslere müsait olan kesim v-yaka’lardır. Ufak göğüsler v-yaka tişörtlerle ıyice ortadan yol olur örneğin; ancak kocaman göğüslerin bütün güzelliği ortaya menfaat. Sadece çok tenin 1 dekolte olmamasına itina gösterin.

göğüsleri aka olanların takı kullanmak konusunda da dikkatli davranması gerekir. üst üste takılmış uzun zincir kolyeler göğüs bölgesini gizlemek ısteyenlerin yardımına koşarken kalın, kocaman taşlı veya kocaman boncuklu kolyeler tam tersi dikkati o bölgeye çekebilir. ideali uzunca zarif küpeler veya sezonun gözdesi kelepçe bileklikler, metal bilezikler takmak!

eğer vücudunuz ‘armut’ olarak da tabir edilen şekildeyse kalçalarınız omuz hizanızdan azıcık daha geniştir. Aslında oldukça seksi 1 vücudunuz mevcut, fakat belki azıcık daha ınce görünmek ıstiyorsunuz. O vakit ılgiyi bel bölgesine çekin! Kemer, kurdele veya kuşakla belirginleştirilmiş bel bölgesi vücuda görsel açıdan denge getirir. Yani ‘kum saati’ şekline yakınlaştırır! Beyonce gibi binan, beli dar elbiseler giyin.

tek renk seçimler, karmaşık olmayan düz kumaşlar da gene bu ıllüzyonu yaratmakta birebir. Kafi ki kalça bölgesinde fazla çok ayrıntı kullanmayın. Bu ıpucu aslında beli pek belli olmayan, kalın belliler ıçin de geçerli.

hareketli motifleri, çizgileri ve deseni üst parçalara saklayın. Şayet dikkati yukarıya çekerseniz gene daha eşit orantılara sahip olduğunuz görünümü yaratabilirsiniz…

yapılı, keskin hatları olan ceketler omuzlarınızı daha geniş gösterir. Denemeye ne dersiniz?

tyra Banks, Jennifer Lopez, Katherine Heigl ve Eva Mendes… Aslında saydığımız ünlülerin hiç biri çok kilolu değil. Ancak vücutları kıvrımlı ve bu özelliklerine göre giyinmeyi fazla ıyi biliyorlar.

tek renk ve vücuda çok oturmayan, yapışmayan kıyafetler giymek vücudu daha ınce gösterir. örneğin kara tayt giyip üzerine uzun ve bol 1 tişört veya tunik giyebilirsiniz. Kara kiloyu gerçekten gizliyor…

saten veya şifon, dökümlü kumaşlar da gene kiloyu gizler. Vücuda yapışmaması, ‘cıva gibi’ vücuttan akması koşuluyla şık 1 bluz, uzun romantik 1 giysi sizi zarif gösterecektir.

kot pantolon giyecekseniz koyu renk jean’leri tavsiye ederiz. Kumaş pantolonda da klasik renk siyahı tercih edin.


Etiketler:, , ,


Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.

Son Eklenenler